minimal_room

Тотальне розхаращення. Як позбутися зайвого і змінити своє життя назавжди

А як на рахунок позбавитися усього зайвого за 6 тижнів і стати мінімалістом. Або просто звільнити трохи простору для нових потрібних вам речей. Цікаво?

Ось що я вам пропоную. Ділимо весь свій хлам на 6 великих категорій і щотижня розправляємося з однією із них. Робити будемо все поступово і безболісно. Не буде чогось надзвичайно складного, чи супер нового. Я вам навіть жодної Америки не відкрию) Саме так, колись я позбулася третини речей нашої сім’ї.

Так, тотальне розхаращення я провела ще в 2016му, але не вірте тим, хто скаже, що це панацея на все життя. Завжди будуть речі, які здадуться вам дуже потрібними, але за рік ви ними так і не скористаєтесь. Ну і в дім всерівно будуть приходити речі, яких колись теж треба буде позбутися. Тому, я регулярно пройду цей шлях і “підчищаю хвости”.

Це коротенька вступна стаття. І добре подумайте чи готові ви вплутуватися в це) Подумали? От і правильно. До роботи! А після того, як закінчимо розгрібати ваше багатство, я розповім як позбутися усіх непотрібних речей у стилі нуль відходів.

Для початку трохи історії. Одного разу мені до рук потрапила книжка і саме з неї почався мій шлях до мінімалізму. Та у більшості він почався з книги Марі Кондо. Називається вона “Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди”. Хто хоче влізти у проблему з головою, тому дуже рекомендую її почитати. Назва оправдовує себе на 100%. Життя дійсно змінюється. Я не задавалася ціллю змінити себе назавжди, коли купувала цю книжку. Але це перша книга, яку почавши читати, я відклала, щоб паралельно з читанням, втілювати все що там написано у життя.

І ще. Ви ж в курсі, що за принципами нуль відходів краще речі позичати у знайомих або купувати вживані, ніж нові. Так от, можу дати почитати свою книгу Марі Кондо. Правда є один нюанс – вона польською мовою. Але раптом хтось із вас живе у Львові і володіє польською, то пишіть.

Ну все. Як коротко, то коротко.

Якщо наважилися, то бажаю терпіння! Пишіть в коментарях як вам йде і діліться своїми успіхами чи невдачами з друзями в соцмережах. Відмічайте мене (посилання на мої соцмережі в статті “про мене”). Я завжди за вас порадію. Можливо так ми комусь допоможемо і теж надихнемо до змін. Треба якийсь хештег придумати, чи що?

Всі статті тотального розхаращення:

Гардероб

Канцтовари. Документи. Електроніка

Домашні справи

Кухня та ванна

Цифровий простір

Хобі та сентименти

 Вам також може сподобатись:


8 thoughts on “Тотальне розхаращення. Як позбутися зайвого і змінити своє життя назавжди

 1. Мар‘яна каже:

  залюбки прочитала б польсько цю книгу ) почала перебирати одяг, який вже кілька років не носила, виявилось що таких речей в шафі більше 50 % ..

  • Lera каже:

   Привіт, Мар’яно! Це так часто буває з тим одягом. Якщо довго не перебирати, то 50% це ще дуже навіть нічого результат)) З задоволенням позичу свій примірник. Напишіть мені на пошту lera@ecoisanewblack.com або в приват на фейсбук чи інстаграм ( де вам зручніше) і домовимося

 2. Людмила каже:

  Неймовірно, але факт! В мене все відбулося так само. Книга Марі Кондо, далі мінімалізм на практиці, далі думки про еко продукти, а потім вже максимальне використання вже наявних речей, які довго стояли без діла, ну і звичайно, викидати, викидати, ВИКИДАТИ Хоча я лише пару тижнів тому почала все втілювати в життя. Ще багато чого потрібно зробити, тому я повна ентузіазму.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *