minimal_room

Весняний виклик: як розхламитись до літа і змінити своє життя

А як на рахунок позбавитися усього зайвого за 6 тижнів і до літа стати мінімалістом. Або просто звільнити трохи простору для нових потрібних вам речей. Цікаво?

Ось що я вам пропоную. До 1 червня залишилося трохи більше 6 тижнів. Ділимо весь свій хлам на 6 великих категорій і щотижня розправляємося з однією із них. Робити будемо все поступово і безболісно. Не буде чогось надзвичайно складного, чи супер нового. Я вам навіть жодної Америки не відкрию) Саме так, минулої весни я позбулася третини речей нашої сім’ї.

Так, тотальне розхламлення я провела рік тому, але не вірте тим, хто скаже, що це панацея на все життя. Завжди будуть речі, які здадуться вам дуже потрібними, але за рік ви ними так і не скористаєтесь. Тому, я з радістю пройду цей шлях разом із вами і “підчищу хвости”.

Сьогодні коротенька вступна стаття. І у вас є вихідні, щоб добре подумати чи готові ви вплутуватися в це) А вже в понеділок о 9:00 за Київським часом почнемо це безумство. А після того, як закінчимо розгрібати ваше багатство, я розповім як позбутися усіх непотрібних речей у стилі нуль відходів.

Для початку трохи історії. Одного разу мені до рук потрапила книжка і саме з неї почався мій шлях до мінімалізму. Та у більшості він почався з книги Марі Кондо. Називається вона “Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди”. Хто хоче влізти у проблему з головою, тому дуже рекомендую її почитати. Назва оправдовує себе на 100%. Життя дійсно змінюється. Я не задавалася ціллю змінити себе назавжди, коли купувала цю книжку. Але це перша книга, яку почавши читати, я відклала, щоб паралельно з читанням, втілювати все що там написано у життя.

І ще. Ви ж в курсі, що в стилі нуль відходів новим речам не місце (ну не перше, так точно). Краще речі позичати у знайомих, або купувати вживані. Так от, можу дати почитати свою книгу Марі Кондо. Правда є один нюанс – вона польською мовою. Але раптом хтось із вас живе у Львові і володіє польською, то пишіть.

Ну все. Як коротко, то коротко.

Хто наважився? Пишіть в коментарях “Я з тобою” і діліться новиною з друзями в соцмережах. Можливо ми комусь дуже допоможемо. Треба якийсь хештег придумати, чи що?

 Вам також може сподобатись:


6 thoughts on “Весняний виклик: як розхламитись до літа і змінити своє життя

  1. Мар‘яна каже:

    залюбки прочитала б польсько цю книгу ) почала перебирати одяг, який вже кілька років не носила, виявилось що таких речей в шафі більше 50 % ..

    • Lera каже:

      Привіт, Мар’яно! Це так часто буває з тим одягом. Якщо довго не перебирати, то 50% це ще дуже навіть нічого результат)) З задоволенням позичу свій примірник. Напишіть мені на пошту lera@ecoisanewblack.com або в приват на фейсбук чи інстаграм ( де вам зручніше) і домовимося

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *