Усім привіт. Мене звати Лєра. Я веду свідомий спосіб життя, непоправна мінімалістка, зеровейстерка та амбасадорка локального.

Можна було би написати, що я активістка, але я радше пасивістка. Я почала дуже повільно впроваджувати екопринципи у своїй сім’ї, і дуже вдячна, що мої хлопці мені не перечать.

Ось вам 10 важливих і не дуже фактів про мене:

  1. Я живу у Львові.
  2. В мене є двоє чарівних хлопців 34-х і 5-ти років.
  3. Разом з чоловіком створили проект nabazari.in.ua з якого і почалася моя любов до усього натурального. Спочатку, я задумалася, що я їм, потім – у що ця їжа запакована, потім речей навколо стало забагато, а тепер забагато стало думок. Ділюся ними у цьому блозі.
  4. Я є комунікаційною частиною команди Zero Waste Lviv. Запрошую читати та пізнавати багато корисного ще й на сайті та в соцмережах організації.
  5. Я екомінімалістка. Пробую знайти баланс між мінімізацією речей та відходів в сучасних реаліях. На жаль, екологічно не завжди дорівнює комфортно.
  6. Купую по максимуму локальне і коли можу – органічне.
  7. Люблю багато світла і простору.
  8. 3 роки тому я була бездумним і захланним споживачем. Зараз моє улюблене заняття – позбуватися речей.
  9. Обожнюю локальну їжу і сама вирощую помідори і не тільки.
  10. Люблю готувати, особливо пекти, але все рідше мені це вдається робити.

Чому я вирішила писати цей блог?

  1. Я хочу, щоб мінімалізм та свідоме споживання стали для нас з вами стилем життя. Це не про моду, а про свідомий вибір. 
  2. Коли я тільки починала писати, тема була актуальна, але широко відома лише у вузьких колах. Зараз же інформації багато, але часто вона не зовсім достовірна.
  3. Говорять про “екологію” зараз багато. Але що говорять? “Треба сортувати сміття!”. Що ще? “Дуже треба сортувати сміття!” і “Обов’язково сортуйте сміття!”. Жодної конкретики. Хочеться більше практичної інформації. 
  4. Нестерпно мало україномовного контенту. Я знаю лише декілька людей, які пишуть про zero waste. Добре, що усі вони практикуючі. Хтось пише просто у фейсбук, де ця інформація успішно губиться.

Я дуже хочу, щоб ми не просто знали, що треба мінімізувати одноразові і зайві речі у своєму житті, а почали діяти. Насправді це просто.

Я дуже хочу, щоб ми не просто знали, що чистий простір покращує здоров’я, очищає думки і дає місце новому, а й почали розхламлюватися разом.

Таких «дуже хочу» багато. Розберемося із цим також разом.

 

!МЕГА ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Одразу попереджаю, я дуже не люблю фанатиків і критиканів. Пам’ятайте, що фанатичні люди – небезпечні для суспільства, а критикани – люди, що, в силу власної ліні чи відсутності таланту, не змогли нічого самостійно досягти.  Нікого ні до чого не переконую і вас прошу.

Є 5 тем, які я волію не обговорювати: релігія, політика, здоров‘я, харчові уподобання та дитяча вакцинація. Всі ці теми створюють навколо себе купу ненависті і є особистим вибором кожної окремої людини. Несіть світу позитивні емоції. Це умова здорового та міцного суспільства.

Ніби все. Я на зв’язку у будь-який зручний спосіб з вказаних нижче. Єдине, чого немає у рейтингу способів зв‘язку зі мною, це телефонні розмови. Все решта – пошта, месенджери, коментарі на блозі та в соцмережах – до ваших послуг.

Пишіть на пошту lera@ecoisanewblack.com і я обов’язково відповім.

Або давайте спілкуватися у соцмережах:

      

А тепер розкажіть в коментарях трішки про себе. Мені дуже цікаво, хто ви – люди, які витрачають свій час на мою писанину і піклуються про себе, довкілля та наше з вами майбутнє.


Вам також може сподобатись:


15 thoughts on “Про мене

  1. Катерина каже:

    Привіт, Лєра! Потрапила на твій сайт через пост на фейсбуку мого однокласника, твого чоловіка. І стала трішки щасливіша. Кожен раз це відчуваю, коли виявляю серед своїх знайомих “еко-людей”. Я теж дуже повільно впроваджую у життя своє веганство, еко, міні і т.д. Думаю так надійніше) Доречі на протязі двох років позбулася тонни речей, щомісяця знаходила, щоб викинути ще, це був нескінченний потік непотребу. Нещодавно досягла прогресу – у мене зявилися пусті шафи, в які нема що покласти) Успіху тобі в твоєму проекті!

    • Lera каже:

      Круто! Вітаю в світі екомінімалістів! Нарешті і з чоловіка користь) Ти права, впроваджувати будь-які звички в життя, то процес повільний. А прогрес чудовий. Можу порекомендувати позбуватися шаф;)

  2. Наталія Одрибец каже:

    Привіт. Дуже сподобався твій цікавий виступ у рамках сьогоднішнього дня на Майстерні міста. Будь ласка, поділись корисними посиланнями. Дякую.

    • Lera каже:

      Привіт, Наталю! Дякую і приємно було познайомитися) Підпишись, будь ласка, на розсилку, щоб тобі надійшов на пошту лист із презентацією і посиланнями;)

  3. Дар'я каже:

    Знайшла Ваш Блог ну дуже випадково – шукала на просторах Інтернету, що мені робити з упаковкою (маркування 22 в трикутнику) від шоколадки Рошен, і мені вибило цей прекрасний блог )
    Реально так тепло стало на душі, по-перше, що знайшла український якісний контент на тему еко lifestyle, а по-друге, що це все українською
    Вже більше 2х місяців досліджую мінімалізм та нуль відходів, покроково змінюю свої свідомість в цю сторону)
    Буду читати Вас, так все лаконічно,зрозуміло та дуже стильно 🙂
    Щиро дякую за такий контент!

    • Lera каже:

      Дуже дякую, Дар‘я! Ви навіть не уявляєте як приємно це читати. Рада допомагати Вам змінювати свідомість) Значить правильно все роблю. Успіхів! Якщо виникнуть питання, сміливо пишіть мені. Спробую допомогти

  4. Юлія каже:

    Привіт!
    Потрапила на Ваш блог із фейсбуку – котрась із екоспільнот рекламувала Вашу статтю про сортування.
    Теж живу у Львові, сортую сміття близько року. Тепер от дозріла до мінімалізму і хочу поступово впроваджувати в своє життя.
    Прочитала поки лише кілька Ваших статей, але вже дуже подобається 🙂 Особливо реалістичність і не намагання бути перфекціоністом :), і стиль написання.
    Дуже приємно знайти однодумців, бо справді у фейсбуці інформація губиться.
    Дякую, корисну справу робите!

    • Lera каже:

      Юлія, дякую. Приємно, що людям відгукується те, що я пишу. Вітаю у світі екомінімалістів. Будуть питання – пишіть 😉

  5. Аліна каже:

    Лєра, привіт із Києва:) Потрапила на ваш сайт коли шукала інформацію про переробку макулатури, адже так само “вдарилася” у еко-життя, не тому що модно, а тому що на мою думку визначна риса цивілізованої розумної людини це не тільки накопичувати і споживати, а також нести відповідальність за стан навколишнього середовища правильною утилізацією своїх же відходів.
    Можу сказати зі свого невеликого досвіду сортування, що це не важко, головне мати бажання, тим більше, що є достатньо пунктів прийому, куди можна здавати майже всі види відходів. Деякі компанії самі можуть приїхати і забрати відсортоване сміття, якщо скопичилося багато.
    Планую спробувати компостування органічних відходів, адже виявилося, що це можна робити навіть у квартирі, на балконі.
    Щодо екомінімалізму в плані речей домашнього вжитку то це практикую давненько, дехто запитує чому в мене вдома так пусто, та тому, що незахламлено, просторо, світло, чисто, без пилу і зайвих непотрібних речей.
    Тож приємно знайти однодумців. Екомінімалізм? – люблю, умію, практикую…

    • Lera каже:

      Привіт, Аліна. Це так приємно бачити у себе в блозі таких свідомих людей. Все вірно пишеш) Якщо свідомо споживати, то й на сортування піде менше часу і зусиль. За практикування екомінімалізму – велике серце!)

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *