Усім привіт. Мене звати Лєра і я хочу разом із вами пройти свій еко-шлях.

Можна було би написати, що я активістка, але я радше пасивістка. Я почала дуже повільно впроваджувати еко принципи у своїй сім’ї, і дуже вдячна, що мої хлопці мені не перечать.

Ось вам 10 важливих і не дуже фактів про мене:

 1. Я живу у Львові.
 2. Мені 31 рік.
 3. В мене є двоє чарівних хлопців 32-х і 3-х років.
 4. Разом з чоловіком створили проект nabazari.in.ua з якого і почалася моя любов до усього натурального. Спочатку, я задумалася, що я їм, потім – у що ця їжа запакована, потім речей навколо стало забагато, а тепер забагато стало думок.
 5. Я екомінімалістка. Пробую знайти баланс між «екологічністю-мінімалізмом» та реаліями життя у великому місті. На жаль, екологічно не завжди дорівнює комфортно.
 6. На 80% складаюся з кави і шоколаду. Прописка зобов‘язує.
 7. Люблю багато світла і простору.
 8. Ще рік тому я була бездумним і захланним споживачем. Зараз моє улюблене заняття – позбуватися речей.
 9. Обожнюю італійську їжу і скандинавський дизайн.
 10. Люблю готувати, особливо пекти, але не люблю, коли я все це з‘їдаю.

Чому я вирішила писати цей блог?

 1. З назви зрозуміло, що я хочу, щоб екомінімалізм став нашим звичним стилем життя. Це не про моду, а про свідомий вибір.
 2. Тема актуальна, але широко відома лише у вузьких колах.
 3. Говорять про екологію зараз багато. Але що говорять? “Треба сортувати сміття!”. Що ще? “Дуже треба сортувати сміття!” і “Обов’язково сортуйте сміття!”. Жодної конкретики. Хочеться більше практичної інформації.
 4. Нестерпно мало україномовного контенту. Я знаю лише декілька людей, які пишуть про zero waste. Добре, що усі вони практикуючі. Хтось пише просто у фейсбук, де ця інформація успішно губиться.

Я дуже хочу, щоб ми не просто знали, що треба сортувати, а почали це робити разом.

Я дуже хочу, щоб ми не просто знали, що чистий простір покращує здоров’я, очищає думки і дає місце новому, а й почали розхламлюватися разом.

Таких «дуже хочу» є дуже багато. Розберемося із цим також разом.

!МЕГА ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Одразу попереджаю, я дуже не люблю фанатиків і критиканів. Пам’ятайте, що фанатичні люди – небезпечні для суспільства, а критикани – люди, що, в силу власної ліні чи відсутності таланту, не змогли нічого самостійно досягти.  Нікого ні до чого не переконую і вас прошу.

Є 5 тем, які я волію не обговорювати:

Релігія

Політика

Здоров‘я

Харчові уподобання

Дитяча вакцинація

Всі ці теми створюють просто шквал агресії та ненависті і є особистим вибором кожної окремої людини. Несіть світу позитивні емоції. Це умова здорового та міцного суспільства.

Ніби все. Я на зв’язку у будь-який зручний вам спосіб. Єдине, що стоїть останнім у рейтингу способів зв‘язку, це телефонні розмови. Все решта – пошта, месенджери, коментарі на блозі та в соцмережах – вітається.

Пишіть на пошту lera@ecoisanewblack.com і я обов’язково відповім.

Або давайте спілкуватися у соцмережах:

      

А тепер розкажіть в коментарях трішки про себе. Мені дуже цікаво, хто ви – люди, які витрачають свій час на мою писанину і піклуються про планету та наше майбутнє.


Вам також може сподобатись:


Коментарі

 1. Катерина

  Привіт, Лєра! Потрапила на твій сайт через пост на фейсбуку мого однокласника, твого чоловіка. І стала трішки щасливіша. Кожен раз це відчуваю, коли виявляю серед своїх знайомих “еко-людей”. Я теж дуже повільно впроваджую у життя своє веганство, еко, міні і т.д. Думаю так надійніше) Доречі на протязі двох років позбулася тонни речей, щомісяця знаходила, щоб викинути ще, це був нескінченний потік непотребу. Нещодавно досягла прогресу – у мене зявилися пусті шафи, в які нема що покласти) Успіху тобі в твоєму проекті!

  • Lera

   Круто! Вітаю в світі екомінімалістів! Нарешті і з чоловіка користь) Ти права, впроваджувати будь-які звички в життя, то процес повільний. А прогрес чудовий. Можу порекомендувати позбуватися шаф;)

 2. Наталія Одрибец

  Привіт. Дуже сподобався твій цікавий виступ у рамках сьогоднішнього дня на Майстерні міста. Будь ласка, поділись корисними посиланнями. Дякую.

  • Lera

   Привіт, Наталю! Дякую і приємно було познайомитися) Підпишись, будь ласка, на розсилку, щоб тобі надійшов на пошту лист із презентацією і посиланнями;)

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *